Fotograf ślubny Elbląg

Abstrakt
Foto

Fotograf ślubny Elbląg
Abstrakt Foto

Nasze zalety

Hey! Mam na imię Paweł a Abstrakt Foto to marka fotografii ślubnej, jaką dla Was stworzyłem. Ślub zbliża się nieubłaganie? Szukacie kogoś kto uwieczni Wasz wielki dzień? Nie mogliście lepiej trafić! Kiedyś też byłem na Waszym miejscu i zdaję sobie sprawę z tego z czym się borykacie. Długie i męczące poszukiwania w ogromnej sieci Internetu, fotografowie z bardzo oddalonego regionu polski i do tego ten czas oczekiwania na zdjęcia oraz formalności… Opierając się o własne doświadczenie, wiem jak wiele pracy i zaangażowania kosztuje trafienie na dobrego usługodawcę w tej branży. Uzbrojony w tą wiedzę i podejście, które ma Wam maksymalnie pomóc stawiam na to co dla Was najważniejsze. Nieodłącznym elementem moich usług są:

  • Przyjazna i wesoła atmosfera
  • Otwarty i dynamiczny kontakt
  • Zdjęcia ślubne gotowe do max 30 dni
  • Oferta cenowa dopasowana do potrzeb

Fotograf ślubny Elbląg to nie tylko zdjęcia ślubne

Sprawdź dodatkowe sesje narzeczeńskie, sesje ślubne oraz portrety

Portfolio

Najpiękniejsze momenty w pełni zasługują na to, by je utrwalić. W swoich zdjęciach zatrzymuję dla Was momenty wzruszeń, szczęścia, wzajemnej sympatii i miłości, którą się dażycie.

Fotograf ślubny Elbląg | Abstrakt Foto | Fotografia ślubna

Fotografia ślubna Elbląg to Wasza miłość zapisana na zdjęciach

Najnowsze historie opisane na naszym blogu. Reportaże ślubne, sesje oraz promocje.

Fotograf ślubny Elbląg Cennik

Opcje dostosowane do Waszych wymagań

Ślub to ogromne przedsięwzięcie. Wymaga wiele poświęconego czasu, zaangażowania oraz środków. Dobre gospodarowanie budżetem to podstawa, gdyż jak wiemy branża ślubna to studnia bez dna. Nie ma górnego limitu. Suknia ślubna, sala weselna, przygotowanie dekoracji oraz usługodawcy… A do tego w rejonie Elbląga jest ich aż tak duży wybór. Staramy się by nasza uroczystość była dopieszczona w jak najbardziej szczegółowy sposób i zrobiła wrażenie nie tylko na nas, ale i zaproszonych gościach, spełniała nasze marzenia z okresu dzieciństwa, a zdjęcia ślubne wyszły jak najpiękniej. Znalezienie dobrego fotografa na wesele to ciężkie wyzwanie, dlatego też wychodzę do Was z przejrzystą propozycją cenową. Jako punkt wyjścia w mojej ofercie znajdziecie trzy najczęściej wybierane opcje. Jeżeli macie problem z podjęciem decyzji, na który pakiet się zdecydować – służę Wam pomocą. Bardzo chętnie się z Wami spotkam i przedstawię szczegółowo wszystkie możliwe warianty, abyście byli w pełni usatysfakcjonowani z dokonanego wyboru. Fotograf ślubny Elbląg Abstrakt Foto to wybór dla każdego.

Srebrny

700 zł

Ceremonia zaślubin
Życzenia

Złoty

2700 zł

Przygotowania
Ceremonia zaślubin
100 odbitek + Pendrive

Platynowy

3400 zł

Przygotowania
Ceremonia zaślubin
Przyjęcie weselne
Sesja ślubna
Fotoalbum Premium + Pendrive

Sesja narzeczeńska i ślubna jako świetny dodatek do zdjęć z Waszego dnia

Dodatkowe sesje jako uzupełnienie całości

Fotograf ślubny to profesja, którą uwielbiam za wymagania, jakie stawia. Prawdziwa sztuka reportażu, w której trzeba się wykazać spostrzegawczością, umiejętnością przewidywania pewnych zdarzeń oraz czujnością. To sztuka bycia kimś, kto widzi więcej niż pozostali, ale jednocześnie pozostawania dla nich niewidocznym. Fotografuję detale, to co się dzieje na drugim planie. Staram się za pomocą łapanych kadrów, opowiedzieć Waszą historię.
Sesja narzeczeńska stanowi świetną okazję do tego, by się wzajemnie poznać i nabyć pierwszych doświadczeń przed obiektywem. Przede wszystkim chodzi o to, by mieć dobry fun. Wybrać się na miły spacer, uchwycić Wasze wzajemne relacje i mieć po tym super pamiątkę, która może posłużyć nawet za element dekoracji sali lub zdjęcie dołączone do zaproszeń ślubnych.
Sesja ślubna to idealne zwieńczenie reportażu. Czas, kiedy jesteście już tylko dla siebie. Całe zamieszanie i stres związany ze ślubem macie za sobą. Pozostaje się jedynie cieszyć i otwarcie pokazać swoje uczucie światu.

Fotograf ślubny Elbląg, sesja narzeczeńska
Bukiet ślubny Elbląg Fotografia ślubna
Fotografia ślubna Elbląg - Abstrakt Foto - sesja ślubna

Fotografia ślubna Elbląg i idealne plenery do zdjęć

Położenie miasta Elbląg daje ogromne możliwości

Położenie Elbląga to świetny rejon mający do zaoferowania ogrom plenerów do zdjęć. Osoby mieszkające w tym mieście mają niebywałe szczęście. Odległość do morza, Zalewu Wiślanego czy też pobliskich jezior to tylko ułamek tego, co można wykorzystać. Bezproblemowo można zrealizować sesję ślubną, narzeczeńską i biznesową. Tak zróżnicowana przestrzeń daje nam ogromny wachlarz opcji do wyboru. Sesja ślubna nad morzem? Żaden problem. Dodatkową zaletą są zalesiony tereny pasa nadmorskiego, które wprowadzają do zdjęć lekki i naturalny klimat. Mnogość otwartej przestrzeni – nie można się nie zauroczyć. Dla wielbicieli bardziej zurbanizowanych terenów również niczego nie zabraknie.

Fotograf na wesele Elbląg

Abstrakt Foto
Gdzie fotografuję

Pochodzę z Gdańska, fotografuję wszędzie gdzie jesteście

Jeśli rejon Elbląga nie jest miejscem gdzie stacjonujecie lub Wasza uroczystość odbywa się poza jego granicami – bez obaw! Jestem mobilny i dostanę się do Was bezproblemowo. Tematy organizacyjne związane z planowaniem Waszego wielkiego dnia i jego uwiecznianiem możemy omówić zdalnie bez żadnego problemu. Na co dzień mieszkam i stacjonuję w Trójmieście a konkretniej w Gdańsku skąd mam idealne połączenie z pozostałymi regionami województwa pomorskiego. Głównie fotografuję w miastach takich jak: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto, Reda, Rumia, Elbląg, Pruszcz Gdański i szeroko pojęte Kaszuby. Pochodzę ze śląska, stąd bywam również i tam. Nie są mi obce również rejony województwa małopolskiego i świętokrzyskiego. Generalnie im dalej w Polskę, tym bardziej jestem ciekaw, co nowy region przyniesie. Z przyjemnością poznam Wasze rodzinne strony podczas zdjęć. A jeżeli jesteście ciekawi czegoś więcej o mnie – kliknij tutaj.

Kontakt

Napisz do mnie jakimi zdjęciami i terminem jesteś zainteresowany

Terminarz fotografa ślubnego Abstrakt Foto Fotograf ślubny

Fotografia ślubna Elbląg w naturalnym stylu

Moda przemija a naturalność pozostaje

Z pewnością stając przed wyborem fotografa, zwróciliście już uwagę na to jak różnorodne style dziś dominują w fotografii ślubnej. Od zdjęć tylko czarno białych przez te bliskie dawnemu efektu sepii z dominującymi barwami brązu i koloru pomarańczowego. Każdy z nich znajdzie swoich fanów jednak nie da się ukryć, że mody przemijają i gdyby zastanowić się nad tym głębiej to czy oglądając swoje zdjęcia za 10, 20 czy też 30 lat nadal będziemy fanem takiej kolorystyki? My również się zmieniamy, nasze upodobania i charakter. Za 10 lat będziemy innymi ludźmi niż tymi, którymi jesteśmy dziś. Dlatego uważam, że zapisywanie chwil w formie zdjęć powinno być jak najbliższe naturalnym barwom i odcieniom. Bez modyfikacji, które zmieniają kolor skóry, nieba, wody na obcy naturze. Oczywiście fotografia jest pewną formą artystyczną, ale nie zapominajmy o jej głównym celu. Poniżej pozostawiam Wam małe porównanie z mojej obróbki. Zdjęcie przed i po. Całe galerie możecie oczywiście znaleźć na blogu do czego Was gorąco zachęcam.

Fotografia ślubna Elbląg - efekt przed obróbką
Fotografia ślubna Elbląg - efekt po obróbce