Fotograf ślubny Trójmiasto

Abstrakt
Foto

Fotograf ślubny Trójmiasto
Abstrakt Foto

Wasz fotograf z regionu Trójmiasta

Witaj! Nazywam się Paweł. Abstrakt Foto to marka, pod której szyldem świadczę dla Was usługi jako fotograf ślubny w Trójmieście jak i poza jego granicami. Z pewnością zaglądając na moją stronę szukacie kogoś kto będzie potrafił jak najlepiej sfotografować Wasz wielki dzień. Oczywiście fotografia ślubna to niejedyna, którą realizuję. Bardzo się cieszę, że do mnie trafiliście. Całkiem niedawno sam prowadziłem poszukiwania fotografa ślubnego i wiem, z jakimi problemami się najczęściej spotykacie. Mnogość usługodawców, brak ciągłości komunikacji, odległy czas oddania reportażu ślubnego, sztywne pakiety cenowe bez możliwości dopasowania do Waszych potrzeb… Moim celem jest przedstawienie Wam przejrzystej i dopasowanej do Waszych potrzeb oferty ślubnej, pozostawanie w ciągłym kontakcie, a także oddanie Wam najpiękniejszych zdjęć. Wierzę, że na koniec będziecie w pełni usatysfakcjonowani ze swoich zdjęć ślubnych i naszej wspólnej współpracy.

  • Sympatyczna i przychylna atmosfera
  • Ciągła dostępność kontaktu
  • Reportaż ślubny gotowy do 30 dni
  • Przejrzysta i atrakcyjna oferta cenowa

Fotograf ślubny Trójmiasto i zdjęcia z sesji

Zdjęcia ślubne nie są jedynymi jakie realizuje. Sprawdź nasze sesje narzeczeńskie, ślubne i ciążowe

Portfolio

Wasze najwspanialsze chwile zatrzymane w moim obiektywie. Momenty wzruszeń, radości oraz najważniejsze chwile Waszego dnia i młodości. Zobaczcie moją galerię zdjęć.

Fotograf-ślubny-Trójmiasto-Abstrakt-Foto

Zdjęcia ślubne Trójmiasto to historie malowane fotografiami

Najnowsze wpisy na blogu to nasze wspólne realizacje oraz informacje o promocjach

Fotografia ślubna Trójmiasto – Cennik

Zdjęcia ślubne na każdą kieszeń i potrzeby

Planowanie ślubu oraz wesela to wielki sprawdzian z umiejętności organizacji. Mnogość usługodawców w rejonie Trójmiasta potrafi przyprawić o zawrót głowy. Skupiamy się nie tylko na wyborze sukni ślubnej, dekoracji czy też sali weselnej, ale i odpowiednim rozplanowaniu budżetu. Wszystko to będzie stanowić nie tylko efekt całościowy dla nas i naszych gości, ale również tło dla zdjęć ślubnych, które będą stanowić dla Was pamiątkę tego dnia na całe życie. Jako fotograf ślubny potrafię docenić wartość detalu i wiem jak szczegółowo należy podchodzić również do spraw budżetowych. Stąd przedstawiam Wam swoją ofertę cenową, która powinna sprostać każdym wymaganiom. Potraktujcie poniższe pakiety jako punkt wyjścia z możliwością indywidualnego dopasowania. Wasze zadowolenie i satysfakcja to dla mnie podstawa, dlatego też zawsze możecie liczyć na moją pomoc w doborze odpowiedniego pakietu oraz usług dodatkowych.

Srebrny

700 zł

Ceremonia zaślubin
Życzenia

Złoty

2700 zł

Przygotowania
Ceremonia zaślubin
Przyjęcie weselne

Platynowy

3500 zł

Przygotowania
Ceremonia zaślubin
Przyjęcie weselne
Sesja ślubna
Fotoalbum

Sesja narzeczeńska i ślubna jako sposób na dopełnienie reportażu ślubnego

Dodatkowe sesje uzupełniające w Trójmieście oraz na pomorzu

Jako fotograf ślubny robię dla Was przede wszystkim zdjęcia związane z reportażem ślubnym, ale jego znakomitym uzupełnieniem są sesje narzeczeńskie oraz plenery ślubne. Trójmiasto daje nam niesamowite możliwości pod kątem zorganizowania wspaniałej sesji w miejscu, które będzie stanowić na Waszych zdjęciach tło jak z marzeń. Materiał ze ślubu wzbogacony takimi zdjęciami jest bardziej obszerny i stanowi wyjątkową całość od momentu Waszych zaręczyn aż po zostanie małżonkami.
Sesja narzeczeńska to świetna zabawa przed obiektywem i możliwość zapoznania się z Waszym fotografem. Da Wam ona solidne podstawy i doświadczenie przed właściwą już sesją ślubną. Nie musicie się obawiać o właściwe ustawienie do zdjęć – podczas sesji zawsze udzielam Wam odpowiednich wskazówek.
Sesja ślubna czy też inaczej tak zwany plener ślubny jest zwieńczeniem całości reportażu. Ma na celu pokazanie Waszej dojrzałej miłości na etapie bycia mężem i żoną. Praca nad taką sesję w dniu innym niż dzień zaślubin to przede wszystkim mniej stresu oraz możliwość oddania się w pełni sobie i swoim głębokim uczuciom, które uwiecznimy na Waszych pięknych zdjęciach.

Zdjęcia ślubne nad morzem Fotografia ślubna Trójmiasto Abstrakt Foto Fotograf ślubny Trójmiasto
Bukiet ślubny Trójmiasto fotografia ślubna
Fotograf ślubny Trójmiasto - Sesja ślubna

Fotografia ślubna Trójmiasto – miejsce pełne możliwości

Nadmorskie plaże i lasy, Kaszubskie jeziora – Trójmiasto i pomorze to rejon pełen bogatych plenerów

Trójmiasto i jego okolice stanowią wspaniałą przestrzeń, która gwarantuje idealne tło do Waszych zdjęć ślubnych. Nieodległe pasy nadmorskie oraz plaże, dostęp do rozległych parków krajobrazowych oraz rezerwatów przyrody – różnorodność tych miejsc daje nam liczne możliwości do realizacji plenerów ślubnych. Nie można też pominąć klifu w Orłowie, okolic Mewiej Łachy, jak i centrum Gdańska, które o odpowiedniej porze dnia również posiada swój wyjątkowy klimat. Przy obecnych możliwościach, tanich biletach lotniczych i bliskiej odległości do Gdańskiego lotniska nie jest również problemem jednodniowa wycieczka zagraniczna. Plener ślubny za granicą to bez wątpienia wyjątkowa i atrakcyjna sesja ślubna do której gorąco Was zachęcam.

Sesja-narzeczeńska-Trójmiasto

Abstrakt Foto
Rejon działalności

Z Wami pojedziemy nawet na koniec świata

Pochodzę z Trójmiasta, a dokładniej mieszkam w Gdańsku. Jeżeli planujecie ślub i wesele poza jego granicami – żaden problem! Tym bardziej będzie mi miło jechać do Was z myślą, że zatrudniliście fotografa z odległej dla Was miejscowości. Takie zaufanie i chęć współpracy zasługuje na docenienie. Obszar mojej działalności skupia się obecnie na terenie całego województwa pomorskiego, jednak odległość nie musi dla nas stanowić wyzwania pod względem organizacji spraw formalnych. W dzisiejszej dobie Internetu oraz doświadczeniach z czasów pandemii wszystkie szczegóły możemy ustalić zdalnie drogą mailową lub telefonicznie. Miasta, w których najczęściej fotografuję to głównie: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wejherowo, Reda, Rumia, Elbląg, Pruszcz Gdański i szeroko pojęte Kaszuby. Śląsk to mój rodzinny dom, stąd możemy się spotkać i zrealizować Wasze zdjęcia także tam. Pragniesz dowiedzieć się o mnie czegoś więcej? – kliknij tutaj.

Kontakt

Przejdź do formularza aby zostawić swoją wiadomość

Terminarz fotografa ślubnego Abstrakt Foto Fotograf ślubny Trójmiasto

Fotograf ślubny Trójmiasto to stylowe i naturalne fotografie

Jak obrabiam swoje zdjęcia

Naturalna fotografia ślubna – to staram się odzwierciedlać w Waszych zdjęciach. Mody się zmieniają a naturalność wciąż będzie przywoływać żywe wspomnienia nawet za 20, 30 czy 40 lat. Nie da się ukryć, że cyfrowa rewolucja na rynku fotografii ślubnej odegrała ogromną rolę. Modyfikacja zdjęć nigdy nie była tak łatwa i powszechna. Stając przed wyborem fotografa ślubnego z pewnością przejrzeliście już dziesiątki jak nie setki zdjęć, różniących się stylem, kolorystyką oraz modelowaniem światłocieni. Suknia ślubna powinna odzwierciedlać swój kolor, odcienie skóry nie powinna być zbyt pomarańczowe a fotografie podczas zabaw weselnych nie powinny być zdominowane przez odbijające różnokolorowe oświetlenie na Waszych twarzach. Tak to widzę, tak fotografuję i tak też staram się obrabiać. Naturalnie i z nie wymuszanymi emocjami – takie zdjęcia oddaję każdemu z Was mając nadzieję, że oglądając je później przeżywacie te chwile ponownie. Poniżej przykład zdjęcia przed oraz po obróbce jakiej dokonuję na zdjęciach.

Sesja narzeczeńska na plaży Trójmiasto
Sesja narzeczeńska na plaży Trójmiasto po retuszu