Sesja ciążowa Gdańsk

Sesja ciążowa w Gdańsku – Dominika i Patryk

Sesja ciążowa Dominiki i Patryka

Koszczyce to moi stali a zarazem ulubieni modele 🙂 Każdy fotograf marzy o parze takiej jak ta. To już nasza trzecia wspólna sesja. Zaczęliśmy od narzeczeńskiej i tak przez biznesową przeszliśmy do obecnej którą jest sesja ciążowa. Po pierwszych doświadczeniach w tego typu fotografii, jakie miałem przyjemność zdobyć przy okazji robienia sesji brzuszkowej wraz z Kasią i Tomkiem zadanie wydawało się dużo łatwiejsze. Niby mamy trzeciego modela do zdjęć, ale niestety chowa się jeszcze przed światem 😉 W związku z tym, że ilość tych sesji narasta zdecydowałem się dla Was stworzyć osobną kategorię dla tego typu fotografii – sesja ciążowa. Znajdziecie w niej wszystkie realizacje i zdjęcia jakie tylko dotykają tego tematu. Przyznam Wam szczerze, że nie zamierzałem nigdy podchodzić do tego typu fotografii, ale siłą rzeczy patrząc na ciąg wydarzeń który następuje po fotografiach ślubnych jakie dla Was tworzę, nie mogło być przecież inaczej.

Sesja ciążowa w Gdańsku

Wiatr na plaży, pochmurne niebo, zimno… samo zło – ale nie dla tak wytrwałej i zmotywowanej do zdjęć przyszłej mamy jak Dominika. Podczas gdy mi zwiewało czapkę z głowy nasza para dzielnie się trzymała i była w siebie tak zapatrzona, że nic by ich nie ruszyło. Pierwotny plan zakładał również zdjęcia w lesie, ale ponieważ ciemniło się coraz szybciej przez chmury jakie nad nami wisiały, pospieszyliśmy czym prędzej na plażę. Nie wiem jak Ci szczęściarze to robią natomiast od razu gdy wyłoniliśmy się zza drzew, tak samo postanowiło zrobić słońce zza chmur. Nie myśląc wiele – aparaty poszły w dłonie, para ustawiona – nic tylko robić zdjęcia. Gdańsk jak już pisałem wiele razy, ma naprawdę piękne tereny do zaoferowania. Taka sesja ciążowa na plaży może się udać nawet w najgorszą pogodę. Efekty naszej sesji zobaczycie poniżej. Zachęcam Was gorąco do obejrzenia zdjęć. Dodatkowo na końcu znajdziecie krótką prezentację w formie wideo dostępnego na YouTube. Założyłem sobie by od czasu do czasu robić dla Was takie krótkie filmiki ze zdjęciami na swoim kanale Abstrakt Foto.

Jeżeli interesuje Was podobna sesja brzuszkowa – piszcie śmiało! Jako fotograf podejmę się tego wyzwania z ogromną przyjemnością.

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress
Sesja brzuszkowa Gdansk 1
Sesja brzuszkowa Gdansk 3
Sesja brzuszkowa Gdansk 4
Sesja brzuszkowa Gdansk 5
Sesja ciążowa Gdańsk
Sesja brzuszkowa Gdansk 7
Sesja brzuszkowa Gdansk 9
Sesja ciążowa na plaży
Sesja ciążowa Gdańsk
Sesja ciążowa Gdańsk
Sesja ciążowa Gdańsk
Sesja brzuszkowa Gdansk 16
Sesja brzuszkowa Gdansk 17
Sesja brzuszkowa Gdansk 19
Sesja ciążowa Gdańsk
Sesja brzuszkowa Gdansk 21
Sesja brzuszkowa Gdansk 22
Sesja ciążowa Gdańsk
Sesja ciążowa Gdańsk
Sesja brzuszkowa Gdansk 25
Sesja brzuszkowa Gdansk 26
Sesja brzuszkowa Gdansk 28
Sesja ciążowa Gdańsk
Sesja ciążowa Gdańsk
Sesja ciążowa Gdańsk
Sesja brzuszkowa Gdansk 12