Bieszczady nocą

Horyzont możliwości

Fotografia ślubna Gdańsk
Cennik

Sesja narzeczeńska

Na dobry początek

Poznajmy się

Najważniejsza jest świetna atmosfera i dobry nastrój. To nie tylko upamiętnienie tego fantastycznego okresu przed ślubem, ale i świetna okazja, by się poznać z fotografem oraz oswoić z obiektywem. Gdańsk jak i całe Trójmiasto daje nam wręcz nieograniczone możliwości w wyborze pleneru.

Sesja narzeczeńska to pakiet minimum 50 zdjęć w formie cyfrowej dostępny do pobrania za pośrednictwem Internetu. Szybko i sprawnie. Czas realizacji wynosi do 14 dni roboczych. 

Sesja narzeczeńska


 • Minimum 50 zdjęć
 • Autorska obróbka
 • Realizacja do 14 dni roboczych
 • Archiwizacja zdjęć przez 365 dni

400 zł

Cennik fotografii ślubnej

Tutaj to Ty tworzysz swój idealny pakiet dopasowany do Waszych potrzeb

Ceremonia zaślubin

Pakiet fotografii ślubnej kierowany głównie do par, którym zależy najbardziej na uwiecznieniu ceremonii zaślubin. Zdjęcia mają uwiecznić najważniejsze chwile Waszego dnia.

Reportaż ślubny zaczyna się około 20min przed ceremonią – fotografowanie miejsca ślubu, przybywających gości oraz Pary Młodej. Następnie nadchodzi czas ceremonii i tuż po niej życzenia (o ile oczywiście pozwolą warunki pogodowe i jest to zgodne z Waszym planem przebiegu uroczystości).

Z reportażu w pakiecie srebrnym Para Młoda otrzymuje zdjęcia w postaci cyfrowej, które będą udostępnione do pobrania za pośrednictwem Internetu.

Srebrny


 • Minimum 50 zdjęć
 • Autorska obróbka
 • Realizacja do 30 dni roboczych

700 zł

Przygotowania
Ceremonia zaślubin
Przyjęcie weselne

Pakiet złoty może obejmować fotografowanie przygotowań Pary Młodej do ślubu, ceremonię zaślubin oraz przyjęcie weselne.

Reportaż trwa do 12h co pozwala uwiecznić wszystkie najważniejsze momenty włączając w to zabawy oczepinowe. Podczas towarzyszenia Wam przez większość dnia rejestruję jego przebieg, starając się jak najlepiej opowiedzieć Waszą historię. Dodatkowo czeka na Was krótka sesja zdjęciowa, która będzie stanowiła świetne uzupełnienie całego reportażu.

Po selekcji i obrobieniu wszystkich fotografii otrzymujecie minimum 400 zdjęć przygotowanych specjalnie dla Was. Cały zestaw jest udostępniany za pomocą chmury przez Internet.

Złoty


 • Minimum 400 zdjęć
 • Mini sesja w dniu ślubu
 • Autorska obróbka
 • Realizacja do 60 dni roboczych

3000 zł

Fotoalbum

Fotoalbum oznaczony Waszymi imionami oraz datą Waszego ślubu w rozmiarze 30×30 i nadrukowanymi twardymi kartami o gramaturze 800g/mkw.

Fotoalbum


– 10 rozkładówek

– twarda oprawa i karty z nadrukiem

– materiałowe wykończenie

– grawer na okładce

– możliwość rozszerzenia do 20 rozkładówek za dodatkową opłatą

– zamawiając 2 albumy trzeci otrzymujesz gratis !

*podana cena jest ceną na luty 2024 i może ulec zmianie

600 zł*

Odbitki

Odbitki to zdjęcia utrwalone w najwyższej jakości i na trwałym papierze fotograficznym. Jakość niedostępna w automatach do wydruku zdjęć.

Odbitki


– zdjęcia utrwalone w najwyższej jakości

– stylowe opakowanie

– bogata paleta rodzaju oraz formatów

Wycena indywidualna wg ilości i formatu

Sesja ślubna

Gdańsk? Trójmiasto? A może coś za granicą?

Ślubny plener w dogodnym dniu

Po tym, gdy stres z dnia ślubu już lekko opadnie i w końcu możecie się cieszyć tylko sobą. Na luzie i w wybranym wspólnie miejscu będziemy realizować sesję, podczas której skupimy uwagę na Waszych emocjach. Naturalnie i z elementami pozowania. Bez obaw – udzielę wszelkich wskazówek. Sesja ślubna to pakiet minimum 50 zdjęć w formie cyfrowej dostępny do pobrania za pośrednictwem Internetu. Czas realizacji wynosi do 14 dni roboczych.

Sesja ślubna


 • Minimum 50 zdjęć
 • Autorska obróbka
 • Realizacja do 14 dni roboczych

700 zł

Powyższy cennik nie odpowiada Twoim potrzebom? Przygotuję dla Ciebie ofertę specjalną, która spełni wszystkie Wasze oczekiwania. Napisz do mnie za pomocą formularza kontaktowego zawierając informacje o tym który pakiet jest najbliżej Twoich wymagań oraz jak chcesz go zmodyfikować. Zdjęcia ślubne to coś niepowtarzalnego i będą stanowić pamiątkę na całe życie. Dlatego też zależy mi abyście byli maksymalnie usatysfakcjonowani. Chętnie doradzę Wam w wyborze odpowiednich opcji. Zachęcam do sprawdzania wpisów na blogu gdzie możecie znaleźć informacje o bieżących promocjach.