Plaża w Gdańsku

Poznajmy się

Cześć!

Mam na imię Paweł i fotografią interesowałem się od zawsze. W ten oto sposób 4 lata temu zainteresowanie przerodziło się w hobby a hobby w pracę… chyba nie mogło być lepiej. Tym bardziej, gdy Gdańsk stał się moim nowym domem i jestem zachwycony plenerami, jakie tu można zobaczyć odkrywając Trójmiasto ciągle na nowo.
Nie wyobrażam sobie pracy bez ludzi dlatego też postawiłem na fotografię ślubną, narzeczeńską i portretową. Oczywiście nie rozstaję się z aparatem również podczas wyjazdów gdzie mogę spróbować swoich sił w architekturze i krajobrazie.

Jako fotograf ślubny aktywnie rozwijam swoje umiejętności poprzez udział w branżowych warsztatach jak i szkoleniach u najbardziej utytułowanych fotografów w naszym kraju. Pozwala mi to rozwijać się jeszcze bardziej i efektywniej aby dostarczyć Wam wiele niezapomnianych i pięknie uchwyconych za pomocą zdjęć chwil.

Ze zniecierpliwieniem czekam na koniec pandemii, by móc się z Wami spotkać osobiście. Do zobaczenia!

Facebook 1 5 1

Wasze opinie

Które motywują mnie jeszcze bardziej

Skorzystałem z Pawła usług z polecenia(od znajomej). Wymarzyłem sobie zaręczyny o 4:23, powyższy mistrz był na miejscu już wcześniej by wszystko przygotować. Ja zaspałem. Spoźniłem się ponad godzinę, a mimo tego ze był środek nocy, Paweł był ze mną w stałym kontakcie i cierpliwie czekał. Plan zaręczyn był bardzo skomplikowany, Paweł wywiązał się z niego w sposób maksymalnie profesjonalny i wszystko przebiegło tak jak zaplanowaliśmy. Zaręczyny przebiegły w sposób niepowtarzalny. Pawle, bardzo Ci dziekuje. Wszystkim bardzo polecam współpracę z Abstraktfoto!
Zapomniałem dodać, ze zdjęcia powalają!
☺️

kuba 1

— KUBA MICHALAK

Paweł jest bardzo otwarty, radosny, kontaktowy. Swoją postawą i prowadzeniem nas podczas sesji sprawił, że początkowy stres czy niepewność przerodziły się w świetną zabawę 😃
Umówiliśmy się, że dostaniemy zdjęcia po 2 tygodniach, a mogliśmy je podziwiać już 2 dni (!) później.
Co więcej, efekt zdjęć przerósł nasze oczekiwania. Kadry, kolory, światło – wszystko nam się podoba.
Dziękujemy za tyle pięknych zdjęć i uwiecznionych emocji ❤️
Z całego serca polecam Abstrakt Foto.
11/10 😉

dominika 1

— DOMINIKA KOSZCZYC

Polecam szczerze takiego fotografa jak Paweł !
Bardzo miły, kontaktowy i świetny rozmówca 🙂 Na sesji czułam jakbyśmy byli ziomkami ze starych lat 🙂 do tego przepiekne zdjęcia dostarczone w terminie expresowym!! (Po 2 dniach)
Jeszcze raz dziękujemy za piękna sesje narzeczeńska !! ❤️

Sesja zareczynowa Plaza Gdansk 7 e1621892404498

ANIA DZIEMIDZIK

Znajdziecie mnie także na:

Planujemywesele.pl