Góra zborów

Sesja na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej – Klaudia i Damian

Piękno Jury Krakowsko-Częstochowskiej

Urlop – to słowo wypełniało moje 2 tygodnie wolności od pracy. Pod jego koniec wybrałem się w swój rodzinny region, którym jest Jura Krakowsko-Częstochowska. Cudowne widoki, niewysokie góry, czyste powietrze – aż żal nie zrobić zdjęć. Szybkie ogłoszenie na portalu społecznościowym kierowane do znajomych i wpada wiadomość od Damiana, który chciał tym samym zrobić niespodziankę swojej narzeczonej Klaudii. Godne podziwu, ponieważ do tej pory w sprawie zdjęć kontaktowała się ze mną jedynie płeć piękna. Szybko ustaliliśmy, że będzie to sesja narzeczeńska, określiliśmy termin próbując się wstrzelić w dobrą pogodę i już następnego dnia nadrabialiśmy zaległości z okresu odkąd widzieliśmy się ostatni raz.

Sesja na Jurze – te 3 słowa kierują myśli każdego fotografa wprost na górę Zborów mieszczącą się nieopodal naszych rodzinnych stron. Szybki przyjazd na miejsce i widzimy, że pogoda zmienia się praktycznie z minuty na minutę. Przyznam, że wstąpiła we mnie początkowo mała obawa czy uda nam się zrobić zdjęcia, ale znając swoje szczęście obawy te ustąpiły bardzo szybko. Uśmiechy na twarzach tych dwojga wprowadziły wiele ciepła. Para dobrana na 101%. O innych procentach na rozgrzanie po sesji nie wspomnę. Zapraszam Was do przeglądu wybranych zdjęć z sesji narzeczeńskiej tych szczęśliwie zakochanych ludzi.

Sesja zdjęciowa Klaudii i Damiana przypomniała mi jak piękne mamy krajobrazy na Jurze. Tym samym stwierdziłem, ze z pewnością jeszcze to kiedyś powtórzę. Chętni?

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress
Sesja na jurze 1
Sesja na jurze 2
Sesja na jurze 3
Sesja na jurze 4
Sesja na jurze 5
Sesja na jurze 6
Sesja na jurze 7
Sesja na jurze 8
Sesja na jurze 9
Sesja na jurze 10
Sesja na jurze 11
Sesja na jurze 13
Sesja na jurze 14
Sesja na jurze 15
Sesja na jurze 16
Sesja na jurze 17
Sesja na jurze 18
Sesja na jurze 19
Sesja na jurze 20
Sesja na jurze 21
Sesja na jurze 23
Sesja na jurze 24
Sesja na jurze 25
Sesja na jurze 26
Sesja na jurze 27
Sesja na jurze 28
Sesja na jurze 29
Sesja na jurze 30
Sesja na jurze 31
Sesja na jurze 32
Sesja na jurze 33
Sesja na jurze 35
Sesja na jurze 36
Sesja na jurze 37
Sesja na jurze 38
Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress
Sesja na jurze 39
Sesja na jurze 40
Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress
Sesja na jurze 41
Sesja na jurze 42